MG Interior Studio cechuje: otwartość, umiejętność łączenia stylu życia klientów z tym co modne i ponadczasowe, elastyczność i dojazdy do klienta na życzenie, dotrzymywanie terminów - choć to  niełatwe gwarantować termin za  wykonawców, niestandardowe pomysły i odwaga w ich realizacji, wyczucie trendów, kontakt z najlepszymi wykonawcami i dostawcami materiałów, umiejętność dostosowania projektu do budżetu, świetne wyczucie przestrzeni (wyczarowanie dodatkowej sypialni i łazienki dla gości, choć my zrezygnowaliśmy z niej już na wstępie nie wierząc, że się uda).
Iwona i Jacek z Warszawy

 

 

Kiedy ujrzeliśmy dom - zaniedbany, choć z pięknym ogrodem i w bardzo dobrej lokalizacji wiedzieliśmy, że z pomocą Michała zamieni się on w nasz dom rodzinny.
Czekała nas kompletna przebudowa, zdarcie wnętrz do cegły.
Zrozumienie w pół słowa, zaangażowanie w każdy szczegół, szukanie nietypowych i ponadczasowych rozwiązań, dyskusje do nocy - tym cechowala się współpraca z MG Interior Studio. Wnętrze zostało zaprojektowane prawie 10 lat temu. W międzyczasie urodziła się nam i odrosła trójka dzieci. Dom się zużył i wymagał kolejnego remontu, który właśnie się zakończył.

Co zmienilismy?

NIC!*

Monika i Herman

*pomimo tego, że w każdej chwili moglibyśmy poprosić o jakiekolwiek zmiany- architekt jest bratem

 

 

Mieszkamy w „projekcie” Michała od 6 lat i ani przez moment mieszkanie nam się nie znudziło i nie opatrzyło. Po współpracy z Michałem Głuszakiem mamy jeden wniosek dotyczący współpracy z architektami: trzeba ich słuchać i nie ma co stawiać na swoim, bo potem trzeba przerabiać. Połączenia parkietu, korka i kamienia okazały się strzałem w dziesiątkę – my sami i nasi goście podkochują się w podłogach jakie nam Michał zaprojektował. Łazienka to nasze oczko w głowie, a walka o kolory i zestawienia trwała kilka tygodni, na szczęście Michał nas przekonał. Do dziś żałujemy, że nie posłuchaliśmy go w kwestii unikatowych mebli do salonu jakie nam proponował. Jak będziemy kupowali i urządzali dom – będziemy Cię Michał słuchać we wszystkim.

Z pozdrowieniami

Monika i Witek Marcińscy

 

 

Na przełomie 2010 i 2011 r. miałam przyjemność współpracować z panem Michałem Głuszakiem oraz firmą MG Interior Studio. Umowa obejmowała kompleksowy projekt aranżacji mieszkania oraz nadzór autorski nad wykonaniem wszystkich prac. Projekt, oprócz określenia kolorystyki i stylu mieszkania, zawierał również wiele pomysłowych rozwiązań, między innymi przeniesienie drzwi, zabudowanie skosów na poddaszu itp. W projekcie uwzględniono również większość mebli, kominek, podwieszane sufity oraz rozmieszczenie oświetlenia.

Bardzo szybko doszliśmy do porozumienia i wspólnej wizji aranżacji mieszkania. Pan Michał Głuszak nigdy nie starał się w żaden sposób narzucać swoich pomysłów. Podpowiadał za to często ciekawe i pomysłowe rozwiązania. Na pierwszym spotkaniu wysłuchał moich oczekiwań i wyobrażeń odnośnie do stylu i kolorystyki. Na drugim spotkaniu przedstawił projekty aranżacji wnętrza, po czym bardzo szybko przesłał mi końcowy projekt. Jego rady oraz oryginalne pomysły dotyczące sposobu aranżacji poszczególnych pomieszczeń okazały się bezcenne i spowodowały, że uzyskany efekt w pełni spełnia moje oczekiwania.

Przez cały okres naszej współpracy Pan Michał wykazywał się punktualnością, ponadprzeciętnym zaangażowaniem w przygotowanie projektu, otwartością na wszystkie moje propozycje i oczekiwania oraz terminowością przygotowywania kolejnych etapów aranżacji. Bardzo mi to pomogło w przeprowadzeniu prac wykończeniowych,  zwłaszcza, że nie mieszkam w Polsce na stałe i nie miałam za dużo czasu na organizację prac i ich nadzór. Pan Michał pomógł mi przebrnąć szybko i skutecznie przez cały proces; spotykał się z ekipą wykończeniową, a przez cały czas trwania prac  pozostawał ze mną w kontakcie mailowym i telefonicznym oraz zawsze służył mi swoja pomocą i radą.

Z pełnym przekonaniem i przyjemnością polecam współpracę z firmą MG Interior Studio.

Marzena Kwiatek

 

 

 

Kupując nasze mieszkanie wiedzieliśmy, że będzie ono wymagało sporo nakładu pracy i zdecydowanych zmian. Nie tyle ze względu na wiek mieszkania, ale gust poprzednich właścicieli, zdecydowanie odmienny od naszego. Praca z architektem przy tej ilości zmian, była bezdyskusyjna. W mieszkaniu zostały przearanżowane grube rzeczy tj.: kuchnia, łazienka, toaleta. Została także połączona funkcja pokoju dziennego z otwartą kuchnią i jadalnią. Projekty łazienki i kuchni poszły bardzo sprawnie. Michał zaprojektował te pomieszczenia w sposób absolutnie odpowiadający, a nawet wyprzedający nasze wyobrażenia. Finalna realizacja tylko (a raczej aż) potwierdziła słuszność obranego kierunku. Nieco więcej dyskusji było nad samym połączeniem funkcji otwartej dziennej przestrzeni, ale za to efekt- w pełni satysfakcjonujący. Michał ma doskonałe wyczucie funkcjonalności i pełnego wykorzystania nawet małych i trudnych przestrzeni. Dodatkowo oryginalne i niebanalne połączenie różnych materiałów i kolorów, czy bardzo ciekawe operowanie światłem sprawiają, że wnętrza nabierają światowego, w pozytywnym tego słowa znaczenia, charakteru. Bardzo polecamy zatrudnienie architekta do realizacji wyobrażeń o własnym, wymarzonym wnętrzu. Zdecydowanie polecamy Michała Głuszaka jako bardzo sprawnego, nietuzinkowego i znakomitego architekta wnętrz.

Jola&Marcin

 

projekt_wnetrz_duzego_przedpokoju_w_mieszkaniu_z_oryginalna_posadzka.jpg
 

Nigdy nie odważylibyśmy się na kupno 100 letniego mieszkania w kamienicy do całkowitego remontu, gdyby

nie przekonał nas do tego Michał. Mieszkanie miało potencjał, który tylko on widział i przedstawił nam kilka wersji zmian. Po 3 miesiącach szukania ofert, analizowania rynku mieszkaniowego i konsultacji staliśmy się właścicielami starego, 120 metrowego mieszkania. Trzeba było wymienić prawie wszystko: instalacje, stolarkę, podłogi, część ścian... Nie porwalibyśmy się na to wszystko gdyby nie Michał, który na każdym etapie potrafił rozwiązać problem, doradzić, przekonać... Nie było łatwo, ale wizja pięknych wnętrz, które oglądaliśmy na wizualizacjach utwierdziła nas w tym, że podjęliśmy dobre decyzje.

Zaangażowanie Michała na każdym etapie było bardzo pomocne, dzięki niemu oszczędziliśmy mnóstwo czasu i pieniędzy. Nasze mieszkanie tworzy całość i nie  byłoby to możliwe bez udziału architekta wnętrz.

Każdy kąt jest tak przemyślany i wykorzystany jak to było możliwe z zachowaniem funkcji i urody..

Zaufaliśmy i teraz jest pięknie! POLECAMY!

 

 

Mieliśmy okazję współpracować z Panem Michałem Głuszakiem i jego studiem w zakresie projektowania wnętrza naszego mieszkania w nowym kompleksie na Starej warszawskiej Pradze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego nowatorskich i ergonomicznych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się w obecnie w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo jego kreatywne myślenie oraz współpraca z Klientem daje gwarancję jakości i bezpieczeństwa na każdym polu. Polecamy go dalej naszym znajomym z Warszawy mając pewność, że oddajemy ich mieszkania w sprawdzone i fachowe ręce

Sylwia i Marcin

Klienci z Warszawy