Zaprojektowane z pasją,
inspirowane marzeniami,
poparte doświadczeniem

Od kilkunastu lat wraz z zespołem aranżujemy wnętrza mieszkalne i komercyjne, do których projektujemy meble, balustrady, zasłony, a nawet lampy. Mamy na swoim koncie również projekty architektoniczne. Nasze projekty są bardzo różnorodne i to w naszej pracy podoba nam się najbardziej. Nie ograniczamy się do jednego "stylu" - jakby ktoś powiedział.

Projektując, stawiamy przede wszystkim na wygodę w użytkowaniu - ma być praktycznie, pojemnie, życiowo. A żeby żyło się dobrze, trzeba z głową rozwiązać we wnętrzu funkcje. Kolory i materiały - choć są ważną częścią mieszkania - nie zastąpią nam wygody. 

 

 

 
Nigdy nie odważylibyśmy się na kupno 100 letniego mieszkania w kamienicy do całkowitego remontu, gdyby nie przekonał nas do tego Michał. Mieszkanie miało potencjał, który tylko on widział

Oprócz wygody chcemy, by wnętrza, które projektujemy nie były sztampą, tylko czymś wyjątkowym i uwierzcie, nie musi się to wiązać z wydawaniem dużych pieniędzy.  Wiemy, gdzie wyszperać unikatowe obiekty, jak je zgrać z przedmiotami z duszą, jak to wszystko zestawiać z nieoczywistymi kolorami. Chętnie Was zaskoczymy, o ile jesteście na to otwarci...

Dzięki gronu zaufanych wykonawców i dostawców, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukany projekt... Nie bądźmy gołosłowni... Zajrzyjcie do galerii naszych projektów. Może właśnie nas szukacie...?